Menu

U/15 Drenge 1 (årgang 2003)

 

Jan Mortensen
Årgangstræner & cheftræner for hold 1
Tlf. 22 40 92 85
Mail: blume@post.tele.dk

Martin Larsen 
Assistenttræner for hold 1
Mail: porslarsen@gmail.com

Tonny Sillemann
Holdleder for hold 1
Mail: Sill@pc.dk

Mikkel Kirkebæk
Holedleder (kørsel) for hold 1
Mail: mikkelkir@gmail.com

Niels Ole Sørensen
Årgangsleder
Mail: nosorensen@gmail.com

Mette Pugholm
Sociale arrangementer
Mail: mettepugholm@gmail.com

Kjeld Uhre Møller
Sportschef i Fremad Amager Ungdom
Tlf: 61 16 12 04
Mail: kjelduhre@hotmail.com

Holdstatistik - spillereU15 Drenge 2 (03) Efterår • P2

Navn Kampe Mål Assists Gule kort Røde kort Kampens spiller
abdul ahmed hassan 4 0 0 0 0 0
Carl Pors Larsen 4 0 0 0 0 0
Fillip Havshøj Mortensen 4 0 0 0 0 0
Frederik Wiliam Pugholm 4 0 0 0 0 0
Hugo Palm Kirkebæk 2 0 0 0 0 0
Kurt Conrad Torp 3 0 0 0 0 0
Marcus Klarskov Jørgensen 1 0 0 0 0 0
Mohamed Siror 4 0 0 0 0 0
Mohamed Yassin Harovachi 2 0 0 0 0 0
Mohammed Mahdi Aslami 3 0 0 0 0 0
Oskar Kristen Gottfredsen 4 0 0 0 0 0
Rafael Daminowski 4 0 0 0 0 0
Sammy E. Bauab 4 0 0 0 0 0
Sebastian Grandt 4 0 0 0 0 0
Sebastian Stacey Sørensen 4 0 0 0 0 0
Youssef Yaaqouboi 4 0 0 0 0 0

Næste kampU15 Drenge 2 (03) Efterår • P2

Ude mod
Jægersborg Bk.
22. sep
Kl. 19.00
Kunst, B1903
U15 Drenge 2 (03) Efterår - P2

StillingU15 Drenge 2 (03) Efterår • P2

Pos. Hold Kampe V U T Point
1 FA 2000 2 4 3 1 0 10
2 Frem 3 3 0 0 9
3 GVI 2 3 2 1 0 7
4 Jægersborg Bk. 3 2 0 1 6
5 Fremad Amager 4 2 0 2 6
6 B 1903 2 3 1 1 1 4
7 Hvidovre IF 2 4 1 0 3 3
8 Fremad Valby 4 0 1 3 1
9 Union 2 4 0 0 4 0

KampprogramU15 Drenge 2 (03) Efterår • P2

August 2017

FA 2000 2
3 - 0
livescore
Ude
Jens Jessens Vej

Fremad Amager
September 2017

Fremad Amager
2 - 1
Hjemme
Sundby Idrætspark

Hvidovre IF 2

B 1903 2
1 - 7
Ude
Kunst, B1903

Fremad Amager

Fremad Amager
1 - 4
Hjemme
Sundby Idrætspark

Frem

Jægersborg Bk.
22. sep
Kl. 19.00
Ude
Kunst, B1903

Fremad Amager

Fremad Amager
30. sep
Kl. 13.00
Hjemme
Sundby Idrætspark

GVI 2
Oktober 2017

Union 2
8. okt
Kl. 11.00
Ude
Kunst, Genforeningspladsen

Fremad Amager

Fremad Valby
28. okt
Kl. 11.30
Ude
Kunst, Valby IP, tribunen

Fremad Amager