Menu

U/13 Drenge 2 (årgang 2005)

Peter Blinkenberg
Træner B
Tlf: 26 15 24 40
Mail: peterblinkenberg@hotmail.com

Jesper Berg
Træner B
Tlf: 52 14 45 94
Mail: jesperberg10@gmail.com

Jacob Pedersen
Træner B
Mail: jpedersen@kidsmultibrand.dk

Johnny Kirkeby
Træner B/C
Tlf. 24 23 23 09
Mail: joki@nykredit.dk

Bo Dideriksen
Holdleder B
Tlf: 22 83 04 71
Mail: dideriksen@brygge.dk

Holdstatistik - spillereU13 Drenge 2 (05) 8M Efterår • P2B

Navn Kampe Mål Assists Gule kort Røde kort Kampens spiller
Anders Rath Sparby 1 0 0 0 0 0
Anton Andersen 1 0 0 0 0 0
Cornelius Donovan 9 0 0 0 0 0
Dag Arnason 4 0 0 0 0 0
Emil Blinkenberg 5 0 0 0 0 0
Frederik Knakkergaard Pederen 1 0 0 0 0 0
Gustav Majkjær Mikkelsen 6 0 0 0 0 0
Jakob Larsen 8 0 0 0 0 0
Kalle Dideriksen 2 0 0 0 0 0
Laurits Barrett Kirkeby 10 0 0 0 0 0
Louie Norgreen 1 0 0 0 0 0
Muhsen Abdul-hussain 7 0 0 0 0 0
Nikolaj Lund Frederiksen 5 0 0 0 0 0
Oskar Barrett Kirkeby 9 0 0 0 0 0
Oswald Rosseel 9 0 0 0 0 0
Sebastian Berg 2 0 0 0 0 0
Sebastian Saaby-Lamer 1 0 0 0 0 0
Tobias Blinkenberg 9 0 0 0 0 0
Tobias Aarup 10 0 0 0 0 0
Viyad Bachheti 8 0 0 0 0 0
Yaw Darkwah Amponsah 1 0 0 0 0 0

Holdets stab

Træner
ingen pic
Johnny Kirkeby

Næste kampU13 Drenge 2 (05) 8M Efterår • P2B

Der er ingen fremtidige kampe på programmet

StillingU13 Drenge 2 (05) 8M Efterår • P2B

Pos. Hold Kampe V U T Point
1 Sundby 3 10 9 0 1 27
2 Fremad Amager 3 10 7 0 3 21
3 FB 2 10 6 1 3 19
4 Hvidovre IF 3 10 2 2 6 8
5 KB 5 10 1 3 6 6
6 Kastrup 2 10 2 0 8 6

KampprogramU13 Drenge 2 (05) 8M Efterår • P2B

August 2017

Fremad Amager 3
4 - 1
Hjemme
Kunst, Sundby Idrætspark

KB 5

FB 2
2 - 3
Ude
Jens Jessens Vej

Fremad Amager 3
September 2017

Sundby 3
4 - 2
Ude
Sundby/Kløvermarken

Fremad Amager 3

Fremad Amager 3
14 - 2
Hjemme
Kunst, Sundby Idrætspark

Kastrup 2

Hvidovre IF 3
0 - 2
Ude
Hvidovre IF's baner

Fremad Amager 3

KB 5
0 - 7
Ude
KB. P.Bangsvej

Fremad Amager 3
Oktober 2017

Fremad Amager 3
1 - 7
Hjemme
Kunst, Sundby Idrætspark

FB 2

Fremad Amager 3
4 - 6
Hjemme
Kunst, Sundby Idrætspark

Sundby 3

Kastrup 2
1 - 4
Ude
Kunst, Vestamager Idrætsanlæg

Fremad Amager 3

Fremad Amager 3
5 - 1
Hjemme
Kunst, Sundby Idrætspark

Hvidovre IF 3