Menu

U/12 Drenge 2 (årgang 2005)

Ibrahim Belmaillah
Årgangstræner/Træner A
Tlf. 50 34 28 20
Mail: ibrahim_ibrahim95@hotmail.com

Tom Richard Nielsen
Træner A
Tlf. 25 51 00 30
Mail:trn@ab-kbh.dk

Keith Hughes
Holdleder A (sportslig)
Mail: keith.hughes71@gmail.com

Jacob Greve
Holdleder A (sportslig)
Mail: joycupgrief@gmail.com

Zanne Burø
Holdleder A (praktisk/social)
Mail: zanneburoe@gmail.com

Markus Mortensen
Ungtræner A
Mail: blume@post.tele.dk

Oliver Mortensen
Ungtræner A
Mail: blume@post.tele.dk

Jacques Pignot
Talenttræner & sportslig koordinator (U/10 - U/12)
Tlf. 30 25 48 30
Mail: Jacques@pignot.dk

Kjeld Lybecker Sørensen
Gruppe ansvarlig (U/10 - U/14)
Tlf. 20 16 77 35
Mail: cello@kjello.dk

Holdstatistik - spillereU12 Drenge (05) 8M A Efterår • Pulje 3

Navn Kampe Mål Assists Gule kort Røde kort Kampens spiller
Aihem Alnasser 6 0 0 0 0 0
alexander johansen 2 0 0 0 0 0
Carl Emil Foersom 3 0 0 0 0 0
Dag Gisladottir 1 0 0 0 0 0
Emil Blum 5 0 0 0 0 0
Emil Christian Lund 5 0 0 0 0 0
Fahad Osman 1 0 0 0 0 0
jeppe weinreich 4 0 0 0 0 0
Joachim Andersen 1 0 0 0 0 0
Kamillo Richard Riise 2 0 0 0 0 0
Linus Karlsen 1 0 0 0 0 0
Lucas Øzler Christensen 4 0 0 0 0 0
Mathias Juhler 6 0 0 0 0 0
Milaz Taube Nielsen 4 0 0 0 0 0
mohamad Ibrahim 1 0 0 0 0 0
Oliver Larsen 2 0 0 0 0 0
Oswald Rosseel 2 0 0 0 0 0
Sebastian Lund 2 0 0 0 0 0
Sigurd Aagaard Frausing 1 0 0 0 0 0
Valdemar Jepsen 4 0 0 0 0 0
Willam Noah Kirkegaard 3 0 0 0 0 0

Næste kampU12 Drenge (05) 8M A Efterår • Pulje 3

Der er ingen fremtidige kampe på programmet

KampprogramU12 Drenge (05) 8M A Efterår • Pulje 3

August 2016

HIK (2)
Spillet
Ude
Kunst, HIK

Fremad Amager (2)
September 2016

Fremad Amager (2)
Spillet
Hjemme
Kunst, Sundby Idrætspark

B.93 (2)

Vanløse (2)
Spillet
Ude
Vanløse I P

Fremad Amager (2)

BK Union
Spillet
Ude
Kunst, Grøndal Centret

Fremad Amager (2)
Oktober 2016

Fremad Amager (2)
Spillet
Hjemme
Kunst, Sundby Idrætspark

KB (2)

Fremad Amager (2)
Spillet
Hjemme
Kunst, Sundby Idrætspark

FA 2000 (1)