Menu

U/12 Drenge 1 (årgang 2005)

Andreas Lange
Cheftræner for hold 1.
Tlf: 24 87 58 38
Mail: andreaslange@live.dk

Nick Nyborg
Assistenttræner for hold 1.
Tlf: 20 67 04 21
Mail: nn@abawsmedicine.com

Ahmed Alswafi
Assistenttræner for hold 1.
Mail: Ahmed2631@live.dk

Zanne Burø
Holdleder for hold 1.
Tlf: 40 19 98 51
Mail: zanneburoe@gmail.com

Lars Christian Lund
Holdleder for hold 1.
Mail: Lars.Lund@3shape.com

Bo Dideriksen
Årgangsleder
Tlf: 22 83 04 71
Mail: dideriksen@brygge.dk

Kjeld Uhre Møller
Sportschef i Fremad Amager Ungdom
Tlf: 61 16 12 04
Mail: kjelduhre@gmail.com

Henrik Lyngsie
Sportslig ansvarlig U11-U14
Tlf: 21 27 20 31 
Mail: henrik_lyngsie@hotmail.com

Træningstider
Mandag: 16.30-18.00
Tirsdag: 16.30-18.00
Torsdag: 16.30-18.00
Fredag: 16.30-18.00

Henvendelse vedr. prøvetræning skal ske til Cheftræner pr. mail eller telefon. 

Næste kampU12 Drenge (05) 8M A Forår • Pulje 1

Ude mod
FA 2000 (1)
4. apr
Kl. 18.30
Sundby Hal 1
U12 Drenge (05) 8M A Forår - Pulje 1

Næste kampU12 Drenge (05) 8M A Forår • Pulje 3

Ude mod
Sundby Bk. (2)
8. apr
Kl. 12.45
Sundby/Kløvermarken
U12 Drenge (05) 8M A Forår - Pulje 3

KampprogramU12 Drenge (05) 8M A Forår • Pulje 1

April 2017

FA 2000 (1)
4. apr
Kl. 18.30
Ude
Sundby Hal 1

Fremad Amager (1)

Fremad Amager (1)
23. apr
Kl. 11.30
Hjemme
Kunst, Sundby Idrætspark

Sundby Bk. (1)

Dragør Bk.
30. apr
Kl. 11.15
Ude
Dragør Bk

Fremad Amager (1)
Maj 2017

Fremad Amager (1)
7. maj
Kl. 09.00
Hjemme
Kunst, Sundby Idrætspark

KB (1)

Nørrebro United
13. maj
Kl. 10.00
Ude
Kunst, Mimersparken

Fremad Amager (1)

Fremad Amager (1)
21. maj
Kl. 10.15
Hjemme
Kunst, Sundby Idrætspark

HIK (1)

B.93 (1)
30. maj
Kl. 19.05
Ude
B 93 Svanemølleanlæg.

Fremad Amager (1)
Juni 2017

Bk. Frem
10. jun
Kl. 10.30
Ude
Frem, Valby IP

Fremad Amager (1)

Fremad Amager (1)
18. jun
Kl. 10.15
Hjemme
Kunst, Sundby Idrætspark

Skovshoved IF

KampprogramU12 Drenge (05) 8M A Forår • Pulje 3

April 2017

Sundby Bk. (2)
8. apr
Kl. 12.45
Ude
Sundby/Kløvermarken

Fremad Amager (2)

Fremad Amager (2)
23. apr
Kl. 11.30
Hjemme
Kunst, Sundby Idrætspark

GVI (2)

Vanløse (2)
29. apr
Kl. 13.00
Ude
Vanløse I P

Fremad Amager (2)
Maj 2017

Fremad Amager (2)
6. maj
Kl. 10.15
Hjemme
Kunst, Sundby Idrætspark

B.93 (3)

FA 2000 (2)
20. maj
Kl. 09.30
Ude
Kunst, Jens Jessens Vej

Fremad Amager (2)
Juni 2017

Fremad Amager (2)
11. jun
Kl. 09.00
Hjemme
Kunst, Sundby Idrætspark

HIK (2)

KB (3)
17. jun
Kl. 12.30
Ude
Kunst, KB, P. Bangs Vej

Fremad Amager (2)